Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK HW

Lokalita Brno, Blansko a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Baví Vás elektro a zároveň rád cestujete? Hledáme servisního technika HW, který s námi procestuje svět!

Co Vás čeká?
  • Služební cesty po celém světě (cca 10x za rok)
  • Instalace nových systémů u zákazníka a jejich zaškolení
  • Testování a kontrola vyrobených zařízení
  • Vedení technické a servisní dokumentace
  • Provádění kvalifikovaných oprav a údržby
  • Pravidelný servis po ČR a Polsku

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • NV č. 194/2022 Sb. § 6 a vyšší
  • Praxe na pozici servisního technika min. 1 rok
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Ochota učit se něco nového
  • Nebát se létat letadlem :-)
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Pružná pracovní doba s pevným jádrem (9-14h)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Odborné kurzy
  • Přátelský kolektiv
  • Podíváte se s námi třeba do Afriky nebo na Tchaj-wan

Místo pracoviště: Okres Blansko

Jiná sdělení

Zaměřujeme se na výrobu intuitivních, spolehlivých a kvalitních zařízení a systémů, která dokáží obstát i v náročných provozních podmínkách.